At Satrancı

At Satrancı

Etiketler : at oyunlari, at satrancı

Normalden çok farklı bir atoyunuyla karşınızdayız. Hemen herkes satranç oynamayı bilir ancak bu oyun normal satranç oyununada çok benzemiyor. Oyunda sadece bir at var ve bu atı hem siz hem rakibiniz hareket ettiriyor. Atın hareketleri satranç kurallarıyla aynı, sadece L şeklinde hareket ettirebilirsiniz. At hareket ettikçe bulunduğu kareler beyaza bürünecek ve o karelere bir daha gidemeyecek. Amacınız da rakibinizi kurnaz hamlelerle gafil avlayıp hamle yapamaz hale getirmeye çalışmak. Bir ipucu verecek olursak satranç tahtalarının dörk köşesinden birine gitmeyi başarırsanız oyunuda kazanırsınız.

 

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak kolayca oyuna başlayabilirsiniz. En güzel ve en farklı at oyunlarını oynamak için sitemizi takip etmeye devam edin. İyi oyunlar dileriz.

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi
  • Ziyaretçi Ziyaretçi

    yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ne biçim br oyun 1 kişilik 2 kişlik oyunlarda 1kişilik oyunun bu sayfada ne işe yarıyo!

    Cevapla
    Kötü (0)
    2015-02-21 16:19:22